Shume trafik?  Nuk dini ku ta vendosni makinën?  Jeni lodhur duke marrë gjoba?  Pranë makinës tuaja shihni gjelbërimin dhe lulet të thahen dhe të moshuarit të kolliten?  BOLL MË!

Kalo te skuteri elektrik!  Bëhuni gati për të zbuluar një mjet transporti të ri ekologjik dhe ekonomik dhe bëhuni edhe një e-rider!  Rezervoni testin tuaj sot!

Si? Tashmë jeni një ekspert në këtë sektor dhe keni nevojë për asistencë teknike ose pajisje unike për të personalizuar e-skuterin tuaj?  Përsëri ju jeni në vendin e duhur!  Neve të ‘I’m Droid’ ju ndjekim hap pas hapi, nga blerja deri në montim.

Atëherë çfarë po pret?  Ejani tek I’m Droid në adresën Rruga Luigj Gurakuqi 1, ngjitur me bankën Credins ose vizitoni uebsajtin tonë www.imdroid.al 

Shërbimet

Shitje Monopat

Të punosh në botën e lëvizjes së lirë elektrike nuk do të thotë vetëm të shesësh një skuter elektrik, por edhe të rekomandosh modelin më të përshtatshëm për nevojat specifike të një personi.  Për ‘I’m Droid’ JU jeni në qendër të gjithçkaje, prandaj ne kemi zgjedhur të fokusohemi VETËM në skuterat elektrikë me performancë të lartë dhe vëmendje deri në detajet më të vogla, duke garantuar çmime konkurruese:

 •   – Xiaomi M365 e M365 PRO, Essential, Xiaomi 1S, Xiaomi PRO 2, Xiaomi Electric Scooter 3
 •   – Ninebot Segway ES1, ES2, ES4 e G-30 MAX, G-30 MAX II, E22E, E25E, E45E, F40, F45E
 • – Ducati Pro I EVO, Ducati Pro II, Ducati Pro II Evo, Ducati Scrambler
 • – Aprilia ESR1, ESR2
 • – MV AGUSTA Rapido Serie ORO

Shitje

Klikoni në ikonën në të majtë për më shumë informacion​

 

 • Janë skuterët elektrikë të cilët kanë qenë shumë të sukseshëm sepse janë:

     – Të qëndrueshme, sepse janë ndërtuar me materiale të projektuara për t’i bërë ballë të gjitha kushteve të motit dhe rrugës

     – Të besueshme, sepse prodhohen nga kompani me përvojë të dëshmuar në këtë sektor

     – Të aksesueshme për të gjithë, sepse janë të lehta për t’u përdorur dhe nuk kërkojnë licencë apo patentë

     – Eco friendly, sepse prodhojnë zero emetime CO2

Me I’m Droid ju mund t’i shijoni udhëtimet tuaja në harmoni!  Të gjithë skuterët tanë elektrikë kanë një garanci ITALIANE të vlefshme për 6 muaj për çdo dëmtim ose mosfunksionim: ju vetëm duhet të na kontaktoni ose të shkoni në dyqanin tonë.  Produkti do të riparohet ose, nëse është e nevojshme, do të zëvendësohet

Aksesorë për Monopat

 Bëjeni skuterin tuaj elektrik unik … si JU!  Ne kemi një gamë të gjerë aksesorësh për ta bërë përvojën tuaj më efikase dhe komode si:

   – Çantë me grep mbajtëse objektesh

   – Mbajtëse smartfoni / Mbajtëse tabletash

   – Pasqyrë e pasme

   – Sticker

   – Çanta e skuterit elektrik

   – Përshtatje mbijetese me bateri të jashtme 120 mijë mAh.

   – Altoparlant bluetooth me fuqi të lartë dhe bateri 5000 mAh.

   – Altoparlant Bluetooth për skuter me dritë LED të integruar

   – Dritat dhe ndriçimi i përmirësuar

Skuteri elektrik, si të gjitha mjetet e transportit, ka nevojë për mirëmbajtje të vazhdueshme!  Sipërfaqja jo optimale dhe konsumimi i rrugës çojnë në probleme në lidhje me mekanikën ose komponentët elektronikë.  Keni ndonjë problem me skuterin tuaj elektrik dhe nuk dini me kë të kontaktoni?  Ne do të kujdesemi brenda 72 orëve *!

 Ne ofrojmë shërbime të zakonshme dhe të jashtëzakonshme të mirëmbajtjes si:

 • – Ndërrimi i gomave për skuterat elektrike

   – Ndërrimi i gomave të ngurta / gomave të forta / gomave të dhomës së ajrit

   – Zëvendësimi ose riparimi i pjesëve mekanike (përshpejtuesi, sistemi i frenimit, parafangot, dritat, bateria, etj.)

   – Mosfunksionime të nivelit software  (asistim teknik i skuterit nëpërmjet aplikacionit, përditësimi i firmwere, hard reset, etj.)

   – Shitja e pjesëve rezervë origjinale dhe markave të tjera (të gjitha kategoritë e çmimeve)

Asistencë teknike

Klikoni në ikonën në të majtë për më shumë informacion

QIRADHËNIE PËR SKUTER in TIRANE​

Find out our exclusive rental fares for tourists in Tirana! 

WE SPEAK YOUR LANGUAGE!

ENGLISH – ITALIAN – ALBANIAN 

 

Në dyqanin tonë në Tiranë mund të merrni me qira skuter me çmime shumë të favorshme, për një përdorim ose për periudha të gjata. Flota jonë mirëmbahet vazhdimisht dhe përbëhet nga skuterat më të mirë në treg si Ducati, Segway dhe Xiaomi. Shërbimi vlen edhe për turistët, ne flasim gjuhën tuaj!

 

Zbuloni më shumë drejtpërdrejt në dyqanin I’m droid!

Qira

Klikoni në ikonën në të majtë për më shumë informacion​

TEKNOLOGJIA DHE AKSESORËT

Në dyqanin I’m droid në Tiranë do të gjeni jo vetëm të gjithë botën e transportit elektrike. Ju gjithashtu mund të blini aksesorët më të mirë si kufjet Bluetooth, fishë karikimi, bankat e energjisë(power bank) dhe adaptorët e ndryshëm. Ju gjithashtu gjeni më të mirën e aksesorëve për gaming dhe streaming online. Ne merremi vetëm me markat më të mira si Hoco. dhe Xiaomi me çmime të favorshme dhe me garancinë përkatëse për produktin. Zbuloni të gjithë botën I’m droid!

 

– Power Bank deri në 30000 mAh

– Fishat e karikimit me shpejtësi të lartë për të gjitha pajisjet

– Furnizues me energji elektrike për karikimin e pajisjeve elektronike si koka te ndryshme karikimi.

– Aksesorë për transmetim(streaming)   dhe regjistrim video

– Mbjtëse karikuese për AirPods dhe AirTag

– Kufje Bluetooth të të gjitha llojeve

Shitje

Klikoni në ikonën në të majtë për më shumë informacion​

Asistencë teknike

Klikoni në ikonën në të majtë për më shumë informacion

Qira

Klikoni në ikonën në të majtë për më shumë informacion​

Italian Luxury Scooter in Tirana

Shopping Basket

Kërkoni informacion

Asistencë Teknike

Skuter me qira

Kërkoni një kuotë

EJANI DHE NA VIZITONI

ku jemi ne

Rezervoni një konsultë falas

Febbraio 2022
Lun Mar Mer Gio Ven Sab Dom
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28123456